Litografi Pierre Olofsson

Litografi Pierre Olofsson
Litografi Pierre Olofsson
Litografi Pierre Olofsson
Litografi Pierre Olofsson
Litografi Pierre Olofsson
Litografi Pierre Olofsson
Litografi Pierre Olofsson
Litografi Pierre Olofsson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE OLOFSSON, (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 53/260, färglitografi, ca 43x33 cm

890063

2021-03-18