Napoleon figurin

Napoleon figurin
Napoleon figurin
Napoleon figurin
Napoleon figurin
Napoleon figurin
Napoleon figurin
Napoleon figurin
Napoleon figurin
Napoleon figurin
Napoleon figurin
Napoleon figurin
Napoleon figurin

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

FIGURIN, Tyskland, 1900-talets första hälft, porslin, föreställande Napoleon på häst, stämplad undertill, höjd ca 25 cm

Smärre åldersrelaterat slitage, mikronagg kan förekomma

890065

2021-03-17