Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
FIGURIN, Tyskland, 1900-talets första hälft, porslin, föreställande Napoleon på häst, stämplad undertill, höjd ca 25 cm
Smärre åldersrelaterat slitage, mikronagg kan förekomma
890065
2021-03-17