Oljemålning Ingemar Svensson

Oljemålning Ingemar Svensson
Oljemålning Ingemar Svensson
Oljemålning Ingemar Svensson
Oljemålning Ingemar Svensson
Oljemålning Ingemar Svensson
Oljemålning Ingemar Svensson
Oljemålning Ingemar Svensson
Oljemålning Ingemar Svensson

Klubbat för:

5 000 SEK

1 500 SEK

INGEMAR SVENSSON (född 1933): Komposition, signerad, daterad 1957 a tergo, olja på duk, ca 61x50 cm

890067

2021-03-18