Lisa larson

Lisa larson
Lisa larson
Lisa larson
Lisa larson
Lisa larson
Lisa larson
Lisa larson
Lisa larson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LISA LARSON, "Fingal" samt "Gottfrid", figuriner, ur serien Fenix, Gustavsberg, glaserat lergods, signerade undertill, fingal från K-Studion, höjd 17-19,5 cm

Smärre slitage

890068

2021-03-17