Litografi Gudmund Olsen

Litografi Gudmund Olsen
Litografi Gudmund Olsen
Litografi Gudmund Olsen
Litografi Gudmund Olsen
Litografi Gudmund Olsen
Litografi Gudmund Olsen
Litografi Gudmund Olsen
Litografi Gudmund Olsen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUDMUND OLSEN (Danmark 1913-1985): Komposition, signerad Gudmund Olsen, numrerad 97/260, daterad 53, litografi, bildmått ca 50x69 cm

890072

2021-03-18