Pennset

Pennset
Pennset
Pennset
Pennset
Pennset
Pennset

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PENNSET, etui med pennskaft, ograverat sigill samt brevkniv, ca 1900-talets mitt

Etui med slitage, stift saknas

890074

2021-03-19