Byrå 1900-tal

Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, fanérad i mahogny, beslag i mässing, stenskiva, höjd 85,5, 91x45 cm

Fanérskador samt resningar, skiva med smärre nagg

890076

2021-03-16