Parporträtt 1800-tal
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Parporträtt, bl.a föreställande Madame Amélie Grey née Carstens, förgyllda ramar med skuren dekor, bildmått 69x53, rammått 104x78 cm
Dubblerat mansporträtt, ytslitage
890081
2021-03-16