Einar Nerman, 2 st, offsettryck

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983), 2 st offsettryck, porträtt av pojke "Tom" och flicka, signerad i plåt samt signerad Nerman och numrerad 231/250, 231/250 bildyta ca 21,5 x31cm samt 25x31 cm.

Ej examinerad ur ram

890084

2021-03-17