Pottskåp 1800-tal
2021-03-16
890086
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
POTTSKÅP, 1800-tal, fanérad i mahogny, lister och beslag i mässing, höjd 74, 50x32 cm
Smärre skador och märken