Notställ

Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOTSTÄLL / HYLLA, 1900-talets början, jugend, svartlackerad, hyllplan samt dekor i mässing, jalusidörr, höjd 123, 48x35 cm

Bruksslitage

890089

2021-03-16