Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, nr 145x350 ca 44x59 cm
Ej examinerad ur ram
890093
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här