Oidentiferad fotograf

Oidentiferad fotograf
Oidentiferad fotograf

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD FOTOGRAF, modell, fotografi, signerad och numrerad 9/99, bildstorlek 39,5 x 59,5 cm.

Gott skick, ej examinerad ur ram.

890096

2021-03-21