Jaeger-LeCoultre atmos bordsur
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, bordsur, Atmos, 1940-tal, kromat fodral, sidor av glas, temperaturväxlingsdrivet verk, serienr. 10222, verknr. 9355, höjd ca 22,5 cm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, urtala med slitage
890109
2021-03-18