Jaeger-LeCoultre atmos bordsur

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, bordsur, Atmos, 1940-tal, kromat fodral, sidor av glas, temperaturväxlingsdrivet verk, serienr. 10222, verknr. 9355, höjd ca 22,5 cm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, urtala med slitage

890109

2021-03-18