Hans Olsen soffa

Hans Olsen soffa
Hans Olsen soffa
Hans Olsen soffa
Hans Olsen soffa
Hans Olsen soffa
Hans Olsen soffa
Hans Olsen soffa
Hans Olsen soffa
Hans Olsen soffa
Hans Olsen soffa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS OLSEN, soffa, 1900-talets mitt, CS Möbler, Danmark, lösa plymåer, klädsel av brunt skinn, ben med riopalisander, sitthöjd ca 40, rygghöjd 95, 130x70 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, CITES-intyg medföljer vid utlämningen

890120

2021-03-16