Klubbat för:
1 600 SEK
1 800 SEK
BYRÅ, bukig med 3 lådor, rokokostil, beslag i mässing, rödbrun stenskiva, 1900-talets andra hälft, H ca 80 cm, B ca 98 cm
Nyckel saknas, mindre fanerskador
890125
2021-03-18