Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

1 800 SEK

BYRÅ, bukig med 3 lådor, rokokostil, beslag i mässing, rödbrun stenskiva, 1900-talets andra hälft, H ca 80 cm, B ca 98 cm

Nyckel saknas, mindre fanerskador

890125

2021-03-18