Ljusstakar i silver
Valmis
2021-03-17
890131
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, svensk kontrollstämpel, fylld botten, höjd ca 18,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage