Skål Paul Kedelv

Skål Paul Kedelv
Skål Paul Kedelv
Skål Paul Kedelv
Skål Paul Kedelv
Skål Paul Kedelv
Skål Paul Kedelv
Skål Paul Kedelv
Skål Paul Kedelv
Skål Paul Kedelv
Skål Paul Kedelv

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

PAUL KEDELV, skål, Flygfors, glas, signerad samt daterad 55, höjd ca 14, 29x27 cm

890136

2021-03-17