Ulla Rantanen färglitografi

Ulla Rantanen färglitografi
Ulla Rantanen färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULLA RANTANEN (född 1938), Komposition, signerad och daterad Ulla Rantanen -92, 126/500, färglitografi, blad mått ca 47x63 cm

Oramat

890144

2021-03-15