Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, KIna, bemålat, beslag i vitmetall, skulpterad dekor, höjd 95, 94x54 cm

Brukslitage, smärre märken, sprickor, ej tillhörande hyllplan medföljer, låsmekanism till låssprinten saknas, borrat bakstycke

890145

2021-03-15