Guldlänk med ordenstecken
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
GULDLÄNK med ordenstecken, guld och emalj, länkens längd ca 10 cm, ej stämplat, vikt ca 16,8 g
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Smärre slitage samt bortfall och skador i emaljen, vissa öglor ej i guld
890161
2021-03-22