Guldlänk med ordenstecken

Guldlänk med ordenstecken
Guldlänk med ordenstecken
Guldlänk med ordenstecken
Guldlänk med ordenstecken
Guldlänk med ordenstecken
Guldlänk med ordenstecken
Guldlänk med ordenstecken
Guldlänk med ordenstecken
Guldlänk med ordenstecken
Guldlänk med ordenstecken

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GULDLÄNK med ordenstecken, guld och emalj, länkens längd ca 10 cm, ej stämplat, vikt ca 16,8 g

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Smärre slitage samt bortfall och skador i emaljen, vissa öglor ej i guld

890161

2021-03-22