Burnes London elgitarr modell Jazz Split Spound
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BURNES LONDON, elgitarr, modell Jazz Split Sound, England, ca 1963, serienummer 3836, kropp i sonic blue, längd ca 100 cm, medföljer hardcase samt sladd
PROVENIENS:
Familjen von der Lancken
Fungerar, visst bruksslitage
890162
2021-03-22