Fåtöljer Hörlin-Holmqvist
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KERSTIN HÖRLIN-HOLQVIST, "Famnen", karmfåtöljer, 1 par, A&C Collection AB av Trensum Design AB, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, mönstrad klädsel, lös sittplymå, etikettmärkning, sitthöjd ca 42 cm
Kuntoraportti
Brukslitage, smärre märken
890168
Päivämäärä:
2021-03-15