Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKEDAR, 21 st., silver, svenska kontrollstämplar, 8 matskedar längd ca 21 , te och kaffeskedar, längd mellan ca 12-13 , samt 1 bordssked längd ca 18 cm, total vikt ca 741 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

890169

2021-03-17