Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIOL med stråke, ca 1920-tal, invändigt med gåvoinskrift, väska medföljer, fiolens längd ca 56, stråkens längd 74 cm
Slitage, spricka
890176
2021-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här