Fiol med stråke

Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIOL med stråke, ca 1920-tal, invändigt med gåvoinskrift, väska medföljer, fiolens längd ca 56, stråkens längd 74 cm

Slitage, spricka

890176

2021-03-22