Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
HANS OSSWALD (1919-1983): Komposition med ansiktssiluetter, signerad och daterad Hans Osswald -54, 13/25, träsnitt, bildmått ca 39x54 cm
Ngt gulnad
890222
2021-03-15