sOFFA
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRÄGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, vitmålade träribbor, underede av svartlackerad metall, bredd ca 200, rygghöjd ca 80, sitthöjd 45 cm
Omfattande väderrelaterat slitage med trasiga samt fuktskadae ribbor
890226
2021-03-18