Armlänstolar NK

Armlänstolar NK
Armlänstolar NK
Armlänstolar NK
Armlänstolar NK
Armlänstolar NK
Armlänstolar NK
Armlänstolar NK
Armlänstolar NK
Armlänstolar NK
Armlänstolar NK
Armlänstolar NK
Armlänstolar NK
Armlänstolar NK
Armlänstolar NK

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, armlänstolar, 1 par, ek, 1900-talets mitt, naturfärgad textilklädsel, en brickmärkt, sitthöjd ca 45 cm

Se nr 890237

Bruksslitage, märken, skada/lagning vid ett armlän

890239

2021-03-18