Fåtöljer Grete Jalk

Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk
Fåtöljer Grete Jalk

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GRETE JALK, fåtöljer, 1 par, teak, Danmark, 1900-talets mitt, France & Søn, lösa sitt- och ryggplymåer, klädsel i blå ulltextil, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage

890249

2021-03-18