Sieboard

Sieboard
Sieboard
Sieboard
Sieboard
Sieboard
Sieboard
Sieboard
Sieboard
Sieboard
Sieboard
Sieboard
Sieboard
Sieboard
Sieboard

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SIDEBOARD, omkring 1900-talets mitt, teakfanér, centralt med 5 lådor flankerat av skjutdörrar, höjd ca 80, 160x42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage med repa vid i fanér vid överstycket

890254

2021-03-18