Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SIDEBOARD, omkring 1900-talets mitt, teakfanér, centralt med 5 lådor flankerat av skjutdörrar, höjd ca 80, 160x42 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage med repa vid i fanér vid överstycket
890254
2021-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner