Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, ca 1960-tal, underede av teak, avtagbar skiva i rökfärgat glas, höjd ca 53, 130x70 cm
Bruksslitage, glasskiva med nagg
890257
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här