Soffbord i teak med glasskiva

Soffbord i teak med glasskiva
Soffbord i teak med glasskiva
Soffbord i teak med glasskiva
Soffbord i teak med glasskiva
Soffbord i teak med glasskiva
Soffbord i teak med glasskiva
Soffbord i teak med glasskiva
Soffbord i teak med glasskiva

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, ca 1960-tal, underede av teak, avtagbar skiva i rökfärgat glas, höjd ca 53, 130x70 cm

Bruksslitage, glasskiva med nagg

890257

2021-03-18