Snurrfåtöljer skinn

Snurrfåtöljer skinn
Snurrfåtöljer skinn
Snurrfåtöljer skinn
Snurrfåtöljer skinn
Snurrfåtöljer skinn
Snurrfåtöljer skinn
Snurrfåtöljer skinn
Snurrfåtöljer skinn

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNURRFÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, svart läder, på centralfot, sitt höjd ca 42 cm

Skador och hål

890265

2021-03-15