Vico Magistretti karmstolar "Carimate"
Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICO MAGISTRETTI, karmstolar, 4+4, "Carimate", Cassina, 1900-talets andra hälft, rödbetsad och rödmålad bok, sitsar i flätat sjögräs, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage, olika årgångar, 4 st ommålade
890286
2021-03-15