Vico Magistretti karmstolar "Carimate"

Vico Magistretti karmstolar
Vico Magistretti karmstolar
Vico Magistretti karmstolar
Vico Magistretti karmstolar
Vico Magistretti karmstolar
Vico Magistretti karmstolar
Vico Magistretti karmstolar
Vico Magistretti karmstolar
Vico Magistretti karmstolar
Vico Magistretti karmstolar

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICO MAGISTRETTI, karmstolar, 4+4, "Carimate", Cassina, 1900-talets andra hälft, rödbetsad och rödmålad bok, sitsar i flätat sjögräs, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage, olika årgångar, 4 st ommålade

890286

2021-03-15