Fernand Léger färglitografi

Fernand Léger färglitografi
Fernand Léger färglitografi
Fernand Léger färglitografi
Fernand Léger färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNAND LÉGER (1881-1955), efter: "L´ Eau", färglitografi från 1937 ur Verve nr 1, signerad i trycket, bildmått ca 28x23 cm

890293

2021-03-15