Vassily Kandinsky färglitografi DLM
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VASSILY KANDINSKY (1866-1944), efter: "Vert et rouge", färglitografi från 1969, ur Derrière le Miroir nr 179, monogramsignerad i trycket VK -40, ca 32x20 cm
Kuntoraportti
890295
Päivämäärä:
2021-03-15