Bond St London koffert

Bond St London koffert
Bond St London koffert
Bond St London koffert
Bond St London koffert
Bond St London koffert
Bond St London koffert
Bond St London koffert
Bond St London koffert

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOND ST LONDON, koffert, 2000-tal, klädd med aluminium och läder, märkt "Bond St London", bredd 48 cm, djup 43 cm, höjd 56,5 cm.

Bruksslitage, nyckel saknas

890299

2021-03-28