Stolar CADO Sten Östergaard

Stolar CADO Sten Östergaard
Stolar CADO Sten Östergaard
Stolar CADO Sten Östergaard
Stolar CADO Sten Östergaard
Stolar CADO Sten Östergaard
Stolar CADO Sten Östergaard
Stolar CADO Sten Östergaard
Stolar CADO Sten Östergaard
Stolar CADO Sten Östergaard
Stolar CADO Sten Östergaard

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

STEN ÖSTERGAARD, stolar, 8 st., "290" från A-Line serien, Cado, Danmark, 1960/70-tal, formgjuten grön plast, orange sitsar, stapelbara, märkta, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, märken

890303

2021-03-20