Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
STEN ÖSTERGAARD, stolar, 8 st., "290" från A-Line serien, Cado, Danmark, 1960/70-tal, formgjuten grön plast, orange sitsar, stapelbara, märkta, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, märken
890303
2021-03-20