Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NICK ALM (född 1985), "Parklandskap", Hamtpon USA", mongramsignerad och daterad 2010, olja på duk uppklistrad på pannå ca 24 x 39 cm
890311
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här