Leonor Fini La livre de monelle, 1976

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEONOR FINI (1908-1996): 19 st etsningar signerade (av ursprungligen 24), samt osignerad svit om 19, etsningar, tryckt på BFK Rives, tygklädd kasett, bildmått ca 25x17,5 cm

890317

2021-03-15