Stig Lindberg väggplakett Gustavsberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), väggrelief, Gustavsberg, stengods, signerad, Don Quijote, 27x28,5 cm, djupstäplad.

Något slitage, fläckar.

890318

2021-04-04