Lanternor 1 par
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LANTERNOR, 1 par, 1900-tal, Storbritanien, koppar, grönt resp rött glas, höjd 22 cm
Ingår i temaauktionen Nautica/Technica
Bruksspår och åldersrelaterat slitage, en lanterna med utbytt sladd, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
890331
2021-04-11