Lanternor 1 par

Lanternor 1 par
Lanternor 1 par
Lanternor 1 par
Lanternor 1 par
Lanternor 1 par
Lanternor 1 par
Lanternor 1 par
Lanternor 1 par
Lanternor 1 par
Lanternor 1 par

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LANTERNOR, 1 par, 1900-tal, Storbritanien, koppar, grönt resp rött glas, höjd 22 cm

Ingår i temaauktionen Nautica/Technica

Bruksspår och åldersrelaterat slitage, en lanterna med utbytt sladd, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

890331

2021-04-11