Carl Fredrik Reuterswärd

Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Kites of California", 3 st litografier, signerade Reuterswärd, numr 7/90, bladmått ca 87x61 cm

890346

2021-03-18