Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Kites of California", 3 st litografier, signerade Reuterswärd, numr 7/90, bladmått ca 87x61 cm
890346
2021-03-18