John Ahlberg oljemålning
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
JOHN AHLBERG (1881-1962): Motiv med militär i skärgården, signerad samt daterad 1942, olja på duk, 82x105 cm
Plakett på ramen med gåvotext till Rickman von der Lancken (1878-1954) på hans 65-års dag
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
890353
2021-03-18