Matbord Ove Troeds 1900-tal

Matbord Ove Troeds 1900-tal
Matbord Ove Troeds 1900-tal
Matbord Ove Troeds 1900-tal
Matbord Ove Troeds 1900-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS JONSSON, matbord, "Ove", Troeds, Bjärnum, 1900-talets andra hälft, teak samt teakfanér, 2 iläggskivor a 55 cm medföljer, höjd ca 73, 155x100 cm

Slitage, märken, fläckar förekommer

890371

2021-03-18