Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAVLETT/PSALMBOKSHYLLA, 1800-tal, trä med rester av bemålning, höjd ca 46 samt bredd 60 cm
Omfattande slitage
890379
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här