Tavlett

Tavlett
Tavlett
Tavlett
Tavlett
Tavlett
Tavlett

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAVLETT/PSALMBOKSHYLLA, 1800-tal, trä med rester av bemålning, höjd ca 46 samt bredd 60 cm

Omfattande slitage

890379

2021-03-18